• Temiz Enerji İçin Çalışıyoruz!

Hakkımızda

size yeşil enerjiyi öneriyoruz

Hakkımızda

OG Enerji, Osman Gülmez tarafından yenilenebilir enerji projelerinin geliştirilmesi, üretim tesislerinin kurulması ve enerji ticareti faaliyetlerinde bulunması amacıyla 2019 yılında kurulmuştur ve tüm alt iştirakleri ile birlikte 30 çalışanı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

OG Enerji’nin işletmede toplam 60 MW kurulu güce sahip güneş enerji santrali bulunmaktadır.

Bugün tüm Türkiye’de, elektrik enerjisinin ikili anlaşmalar yoluyla alım satımı, yurt içi, sınır ötesi ticareti ve serbest tüketicilere ilk elden perakende satış faaliyetlerini yürütmekteyiz.

FİKİRLERDEN GERÇEKLERE

VERDİĞİMİZ HİZMETLER

birlikte güçlüyüz

grup şirketlerimiz

OG Enerji, Adalya Mermer, Talya Mermer ve 5M Marble sektörün farklı alanlarında yirmi beş yıllık tecrübesiyle faaliyet gösteriyor. Faaliyet alanlarımızdaki mühendislik, tedarik, mermer, işletme ve enerji üretim hizmetlerimizi köklü deneyimimiz ve kurumsal değerlerimizle tamamlayarak sektördeki oyuncular arasında fark yaratıyoruz.

Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile Türk Sanayii’ndeki öncü konumunu, kapasitesini de arttırarak devam ettirmek, Ülkemizin yer altı kaynaklarının en uygun ve etkin şekilde kullanılarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, yeni başarılar için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri üretmek.

İletişim

AOSB 1. Kısım 1. Cad. N:19 Döşemealtı/Antalya
+90 242 258 16 20 – 21
© 2020 Tüm Hakları Saklıdır